Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr letni 2020 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Uważasz, że proponowane przez nas zajęcia komputerowe dla dziecka w Żarach są czymś, co może je zainteresować? Zapraszamy do wypełnienia formularza. Poprzez jego prawidłowe uzupełnienie będziesz mieć okazję poznać szczegółowo proponowane możliwości. Pamiętaj, żeby prawidłowo wypełnić wszystkie pola, łącznie z wyborem odpowiedniej grupy wiekowej, stopnia zaawansowania, jak i miejscowości.

Zawsze też możesz zapisać wstępnie więcej niż jedno dziecko. W przypadku problemów z interpretacją niektórych zagadnień dotyczących poziomu nauczania zapoznaj się z naszą ofertą. Wybór odpowiednich opcji gwarantuje przystąpienie do kursu komputerowego dla dziecka dopasowanego do potrzeb wiekowych uczestników.

Co dalej?


Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszelkie zapytania w rozmowie telefonicznej, dlatego sprawdź, czy na pewno podałeś prawidłowy numer kontaktowy. Następnie zaprosimy Cię na spotkanie organizacyjne, w czasie którego podpisana zostanie umowa na warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży prowadzone przez nasz zespół.